Gizlilik Sözleşmesi

Sevgiliye-hediye.com internet sitesinde müşteri ve potansiyel müşterileri ile iletişim kurmak amacıyla demo talep formu ve satın alma formu bulundurmaktadır. Bu formlarda kişi ve kurumlara özel isim, telefon, e-posta ve benzeri bilgileri alınmaktadır. Alınan bu bilgiler tamamen Sevgiliye-hediye.com ile müşteri ya da müşteri adayı arasındaki ticari ilişkide kullanılmak üzere veri tabanında saklanmaktadır.

Satın Alma Formu:

Sevgiliye-hediye.com satın alma formu müşteri adaylarının tercih ettikleri ürünü veya hizmeti satın almalarını sağlayan bir formdur. Satın alma formunda firma unvanı, isim, e-posta, telefon, faks, cep telefonu, adres, vergi dairesi, vergi numarası ve hizmet alımı için gerekli olan diğer bilgiler bulunmaktadır. Sevgiliye-hediye.com bu bilgiler doğrultusunda formu dolduran kişi veya kuruma ilgili ürün veya hizmeti tahsis eder. Sevgiliye-hediye.com müşteri adayının bu forma girdiği e-posta adresini müşteri ile her türlü iletişimde kullanabilir. Müşteri bu e-postasının Sevgiliye-hediye.com tarafından kullanılmamasını istemesi durumunda bunu Sevgiliye-hediye.com ‘e e-posta ile bildirmesi gerekmektedir.

Demo talep ve satın alma formunda alınan bilgiler kesinlikle 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda bilgiler değiştirilebilir.